O nás

Tři desetiletí zvlhčování vzduchu systémem Finestfog

Humidirect, s.r.o. je od roku 2017 výhradním zástupcem německé společnosti Finestfog GmbH pro Českou republiku a Slovensko. Společnost Finestfog GmbH byla založena v roce 1994. Od roku 2002 se zabývá vývojem a výrobou systémů vysokotlakého adiabatického zvlhčování vzduchu. V roce 2006 byla do výrobního programu zařazena také úpravna vody na bázi reverzní osmózy. Zákazníci tak získají komplexní řešení zvlhčování vzduchu. Od roku 2010 sídlí společnost v Ottobrunnu nedaleko Mnichova. Finestfog GmbH se řadí mezi lídry v oboru adiabatického zvlhčování. Kromě Německa má oficiální zastoupení také v Rakousku, Švýcarsku, Nizozemí, Francii, Rumunsku, Portugalsku, Íránu, USA a v Kanadě.

Humidirect s.r.o. je zapojen do systémů

FINESTFOG

Proč používat právě systém Finesfog

9

Zlepšení kvality výroby

Degradace materiálu, snížení kvality či výskyt elektrostatického výboje s následkem vypnutí strojů. To jsou některé z hlavních indikátorů nedostatečné vlhkosti vzduchu. Průmyslovým zvlhčovacím systémem Finestfog lze účinně a trvale udržovat požadovanou relativní vlhkost v daném prostoru.

9

Úspora energie

Jednosložkové trysky Finestfog rozprašují do prostoru velmi jemný aerosol bez potřeby ventilátoru, stlačeného vzduchu či jiné podpory. Stlačený vzduch zvyšuje náklady na provoz systému. Pomocné ventilátory představují riziko zvýšené poruchovosti systému. Vysokotlaké čerpadlo Finestfog o výkonu 780 l/h má elektrický příkon pouze 3 kW.

9

Chlazení vzduchu

Adiabatické zvlhčování je vždy spojeno s chlazením vzduchu. Voda při změně skupenství odebírá teplo z okolního vzduchu a tím jej ochlazuje. Zvlhčovací systém Finestfog distribuuje velmi jemný aerosol, který se ihned odpaří a eliminuje tak riziko kondenzace vody.
.

9

Snížení zdravotních rizik

Únava, ztráta pozornosti, vysychání sliznic, snížení imunity – suchý vzduch ohrožuje zdraví lidí. Řízené vnitřní klima není jen výsadou výrobních hal, ale je nutné i pro kanceláře, výstavní prostory či konferenční místnosti. Zvlhčovací systém Finestfog byl dlouhodobě testován a získal hygienický certifikát. Je v souladu s normami VDE a VDI 602 a má označení CE.

Kontaktujte nás

10 + 5 =

Humidirect, s. r. o.

Družstevní 910
250 81 Nehvizdy

IČ: 06212395
DIČ: CZ06212395

Tomáš Nápravník

Výrobce

Finestfog GmbH
www.finestfog.com

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě